29.09.2014 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że został utworzony dodatkowy termin kursu e-learningowego „Budowanie relacji nauczyciela i ucznia”. Zajęcia odbędą się w terminie od 17 do 30 listopada 2014 roku (kurs zostanie uruchomiony po zarejestrowaniu się wymaganej liczby osób).
Zapraszamy do zapisów.


23.09.2014 r.

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Ogólnopolska Konferencja „Rozwój poprzez zmianę” organizowana przez Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych we współpracy z Departamentem Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej MKiDN, która odbędzie się w dniach 26 i 27 września 2014 r. będzie transmitowana na żywo w technologii Windows Media poprzez stronę internetową www.censa.pl.
W celu prawidłowego uruchomienia transmisji preferowana jest przeglądarka Internet Explorer.
Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji kadrę zarządzającą oraz nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek artystycznych.


19.09.2014 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że został utworzony dodatkowy termin kursu e-learningowego „Medycyna sztuki muzycznej – wprowadzenie”. Zajęcia odbędą sie w dniach 10-23 listopada 2014 roku (kurs zostanie uruchomiony po zarejestrowaniu się wymaganej liczby osób).


15.09.2014 r.


Program konferencji »


Plan dojazdu (warszawa.jakdojade.pl) »


Webmaster | KONTAKT | Dodaj do ulubionych | Copyright © Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych | Polityka cookies