Oferta szkoleniowa 2015/2016

Lista szkoleń »

Szanowni Państwo,

Od roku szkolnego 2015/16 przyjmowanie zgłoszeń na szkolenia, kursy, seminaria i konferncje odbywać się będzie na nowych zasadach. Służyć do tego będzie Internetowy System Rejestracji. Każda osoba korzystająca z naszej oferty posiadać będzie Indywidualne Konto Użytkownika.

Zapraszamy do zakładania Indywidualnych Kont Użytkowników.
Prosimy wypełnić formularz zgodnie z informacjami podanymi w podpowiedziach.
Po wypełnieniu formularza prosimy uaktywnić Konto. Służy do tego link aktywacyjny przesłany do Państwa na adres e-mail podany przy zakładaniu Konta.
Jeżeli po założeniu Konta nie pojawiła się w Państwa skrzynce e-mail wiadmość z linkiem aktywacyjnym, to prosimy sprawdzić czy nie trafiła ona do folderu SPAM.

Posiadacze Indywidualnego Konta Użykownika logują się do niego (przycisk "Logowanie do konta" na stronie głównej) podając adres e-mail oraz hasło wpisane przy zakładaniu Konta.
Konto pozwoli zapisywać się na szkolenia, kursy, seminaria i konferncje CENSA.
Zapisy rozpoczęły się 24 sierpnia br. o godz. 10.00:


31.07.2015 r. Są jeszcze wolne miejsca!

Nauczycieli, którzy chcieliby poszerzyć kompetencje w zakresie nauczania przedmiotów z nowego ramowego planu nauczania zapraszamy na
Seminarium metodyczne poszerzające kompetencje nauczycieli więcej »


Webmaster |  KONTAKT |  Dodaj do zakładek | Copyright © Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych |  Polityka cookies